




































Item beschrijving
Merk: Renault
Model: Mégane
Type: 1.6 Authentique
Afgelezen kilometerstand: 185799 km
Cilinderinhoud: 1598 cc
Vermogen (kW): 81 kW
Brandstof: Benzine
NAP status: Geen oordeel
Datum eerste toelating: 2012-06-15
Datum eerste toelating (NL): 2015-06-12
APK vervaldatum: 2025-06-10
Vermogen (pk): 101 hp
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 1500 kg
Maximaal trekgewicht geremd: 670 kg
Kleur: grijs
Transmissie: Handgeschakeld
Stuurwiel: Links
Emissieklasse: 5
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 1242 kg
Bruto BPM (NL): 5574 €
Aantal cilinders: 4
Carrosserie: Stationwagen
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/GK800B/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3NzQ4NjgwNDV9.eysFVbKRguyRXIj1ILyW4CerH0GYRVW6V2YknL0gads
Pas op: dit betreft een nalatenschap. Alle kavels worden verkocht zoals ze zijn (as is). Er is geen retourrecht, geen garantie of reclamerecht op de verkochte items. De verkoper, in dit geval de curator/vere?enaar van de nalatenschap, is niet aansprakelijk voor gebreken, schade of verlies na verkoop. Kopers wordt aangeraden de kavels voorafgaand aan de veiling zorgvuldig te inspecteren.
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 6 februari in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.




