







Item beschrijving
Aanvullende informatie
Deze Rolex Lady-Datejust uit 1978 is een stijlvol voorbeeld van het klassieke damesmodel, uitgevoerd in staal en 18k geelgoud, met een opvallende blauwe wijzerplaat. De 26 mm kast combineert sportieve elegantie met vintage charme, terwijl de geribbelde bezel in massief goud en de Jubilee-band in staal/goud zorgen voor een tijdloze uitstraling.
De wijzerplaat is helderblauw met goudkleurige baton-indexen en bijpassende wijzers. De datumfunctie op 3 uur wordt vergroot door het kenmerkende cycloop-venster, zichtbaar onder het originele plexiglas.
Het horloge wordt aangedreven door het automatische Rolex Caliber 2035, ontworpen voor de Lady-Datejust-serie en bekend om zijn betrouwbaarheid en precisie.
Dit exemplaar wordt geleverd met de originele Rolex-doos en bijbehorende groene Rolex tag, wat bijdraagt aan de compleetheid en verzamelwaarde. De staat is goed, met normale gebruikssporen passend bij de leeftijd. Het uurwerk functioneert correct op moment van catalogisering.
Veiling beschrijving
Wil jij zeker zijn van je droomauto met één klik op de knop? Dan is dit uw kans doormiddel van onze 'No Reserve Veiling'. Dit is een veiling zonder zogenaamde 'reserve'. Hierbij gaat de auto onder de hamer en wordt deze, bij een bod, gegarandeerd verkocht.
Bent u geïnteresseerd in een van deze kavels? Plan dan een bezoek aan onze showroom aan De Graafseweg 23a in Boxmeer en krijg persoonlijk advies van onze veilingmeesters. Dit is uw kans om de kavel van dichtbij te bekijken en al uw vragen te stellen. Maak eenvoudig een afspraak via info@automotive-auctions.nl. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters verwelkomen u graag!
Bij het uitbrengen van een bod wordt u eerst doorgeleid naar de website van BRIGHT AUCTIONS. Hier dient u een account aan te maken om een bod te kunnen plaatsen. Voordat u uw bod definitief uitbrengt, ziet u duidelijk de totaalprijs. Zo weet u precies waar u aan toe bent.
Heeft u nog vragen? Onze veilingmeesters staan voor u klaar via WhatsApp, telefoon, chat of e-mail. U kunt ook een kijkje nemen op de FAQ-pagina van BRIGHT AUCTIONS voor meer informatie.
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.