















































Item beschrijving
Model: A8
Type2: FSI Quattro 4.2 V8
Afgelezen tellerstand: 64015
Vermogen: 274
Brandstof: Benzine
Chassisnummer: WAUZZZ4H7CN007503
Datum eerste toelating: 2011-01-01
Vermogen (pk): 372
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Kleur: Zwart
Transmissie: Automatisch
Stuurwiel: Links
Aantal deuren: 4
Aantal cilinders: 8
Carrosserie: Sedan
Nationaliteit documenten: Japanse documenten, invoerrechten en BTW zijn voldaan
Aanvullende informatie
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.
Audi A8 4.2 V8 Quattro met slechts 65.000 kilometer op de teller.
Opties
Interieur & Comfort
• Lederen bekleding
• Stoelverwarming voor en achter
• Stoelventilatie
• Memory seats
• Elektrisch verstelbare stoelen
• 4-zone climate control
• Zonneschermpjes achter
• Cruise control
Exterieur
• Lichtmetalen velgen
Infotainment & Techniek
• Achteruitrijcamera
• Parkeersensoren
• Bose soundsystem
Overig
• Quattro vierwielaandrijving
• 4.2-liter V8 motor met 372 pk
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in een van deze kavels? Kom dan langs tijdens onze kijkdag op 14 november van 14:00 tot 17:00 in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer. U kunt de kavels van dichtbij bekijken en al uw vragen stellen aan onze veilingmeesters. De koffie staat klaar en wij verwelkomen u graag!
Bij het uitbrengen van een bod wordt u eerst doorgeleid naar de website van BRIGHT AUCTIONS. Hier dient u een account aan te maken om een bod te kunnen plaatsen. Voordat u uw bod definitief uitbrengt, ziet u duidelijk de totaalprijs. Zo weet u precies waar u aan toe bent.
Heeft u nog vragen? Onze veilingmeesters staan voor u klaar via WhatsApp, telefoon, chat of e-mail. U kunt ook een kijkje nemen op de FAQ-pagina van BRIGHT AUCTIONS voor meer informatie.
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.




