











Item beschrijving
Merk: Fiat
Model: 500E
Type2: Berlina Icon 42 KWH
Afgelezen tellerstand: 17146
Brandstof: Elektriciteit
Chassisnummer: ZFAEFAC4XNX079241
NAPStatus: Logisch
Datum eerste toelating (NL): 31-05-2022
APK vervaldatum: 31-05-2026
Vermogen (pk): 118
Aandrijving: Voorwiel
Aantal zitplaatsen: 4
Kleur: Ice White pastellak
Transmissie: Automatisch
Stuurwiel: Links
Emissieklasse: AX
Aantal deuren: 3
Ledig gewicht: 1265
Carrosserie: Personenauto
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Aanvullende informatie
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.
Fiat 500E Berlina Icon 42kWh 118pk 2022 Hatchback
Deze origineel Nederlands geleverde Fiat 500E uit eerste eigenaar combineert het iconische 500-design met volledig elektrische aandrijving. De 87kW elektromotor levert 118pk en wordt gevoed door een 42kWh batterijpakket. Uitgevoerd in Ice White pastellak en dealeronderhouden sinds nieuw. Het voertuig is voorzien van zomerbanden Goodyear 195/55 R16 en wordt geleverd met complete stekker set voor het laden.
Opties:
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Ice White pastellak
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning
- Cruise control
Veiligheid & Assistentie
- Achterparkeersensoren
Infotainment & Connectiviteit
- Connectiviteitspakket
- Audiosysteem
Overig
- 42kWh batterijpakket
- Elektrische aandrijving 87kW
- Dealeronderhouden
- Laadkabel set inbegrepen
- 2 sleutels aanwezig
- Onderhoudsboekje aanwezig
Deze kavel is enkel te bezichtigen op afspraak. Voor het maken van een afspraak kunt u mailen naar: morrison@automotive-auctions.nl. Wij adviseren bieders zich vooraf goed te informeren over de staat en uitvoering van het voertuig.
Veiling beschrijving
Dit betreft een openbare remarketingveiling. Op deze veiling zijn de voorwaarden van Bright Auctions van toepassing. Controleer deze voorwaarden zorgvuldig voordat u een bod uitbrengt.
De voertuigen in deze veiling worden verkocht zonder garantie en zonder recht van retour of herroeping. Wij adviseren u daarom de voertuigen persoonlijk te inspecteren tijdens de kijkdagen. Het is ook mogelijk de inspectie door een door u zelf aan te stellen expert te laten uitvoeren. Indien gewenst kan hiervoor een aparte afspraak worden gemaakt.




