


































Item beschrijving
Merk: Polestar
Model: 2
Type2: Lrsm
Afgelezen tellerstand: 159281
Brandstof: Elektriciteit
Chassisnummer: YSMVSFEE3RL245382
NAPStatus: Geen oordeel
Datum eerste toelating (NL): 2024-04-08
Vermogen (pk): 299
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Kleur: Grijs
Transmissie: Automatisch
Stuurwiel: Links
Aantal deuren: 5
Carrosserie: Personenauto
Nationaliteit documenten: Belgische kentekendocumenten
Aanvullende informatie
Let op: dit voertuig wordt aangeboden binnen een remarketingveiling en staat onder voorbehoud van gunning door de eigenaar. Na sluiting van de veiling heeft de eigenaar 72 uur de tijd om het bod te beoordelen; wij adviseren u daarom een realistisch bod uit te brengen dat aansluit bij wat u voor het voertuig wilt betalen, omdat de hoogste bieder zijn geen garantie geeft op gunning.
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.
Polestar 2 Lrsm 299pk 2024
Deze Polestar 2 uit 2024 is uitgevoerd in de kleur grijs en beschikt over een elektriciteitmotor met 299pk, automaat en achterwielaandrijving.
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- LED-koplampen
Interieur & Comfort
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Klimaatregeling
- Stoelverwarming
Veiligheid & Assistentie
- Adaptieve cruise control
- Parkeersensoren
- Achteruitrijcamera
Infotainment & Connectiviteit
- Navigatie
- Audiosysteem
Overig
- Metaalkleur
- Connectiviteitspakket
- Automaat
Mocht u vragen hebben over dit voertuig, dan kunt u contact opnemen via morrison@automotive-auctions.nl. Bezichtiging uitsluitend op afspraak. Wij adviseren bieders zich vooraf goed te informeren over de staat en uitvoering van het voertuig.
Veiling beschrijving
Dit betreft een openbare remarketingveiling. Op deze veiling zijn de voorwaarden van Bright Auctions van toepassing. Controleer deze voorwaarden zorgvuldig voordat u een bod uitbrengt.
De voertuigen in deze veiling worden verkocht zonder garantie en zonder recht van retour of herroeping. Wij adviseren u daarom de voertuigen persoonlijk te inspecteren tijdens de kijkdagen. Het is ook mogelijk de inspectie door een door u zelf aan te stellen expert te laten uitvoeren. Indien gewenst kan hiervoor een aparte afspraak worden gemaakt.




