Mercedes-Benz E53 AMG 53 Night Edition 4MATIC 612pk 2026 (Origineel-NL) E-klasse, JVX-42-F







Item beschrijving
Merk: Mercedes-Benz
Model: E-klasse
Type2: AMG 53 4MATIC+ Night Edition
Afgelezen tellerstand: 2978
Cilinderinhoud: 2999
Brandstof: Hybride (benzine / elektrisch)
Chassisnummer: W1KLF6DB6TA256898
Laadvermogen: -
NAPStatus: Logisch
Datum eerste toelating (NL): 2026-04-16
APK vervaldatum: 2030-04-16
Vermogen (pk): 612
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 750
Maximaal trekgewicht geremd: 2100
Kleur: Zwart
Transmissie: Automatisch
Stuurwiel: Links
Emissieklasse: EURO 6 EB
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 2290
Aantal cilinders: 6
Carrosserie: Sedan
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Aanvullende informatie
Let op: dit voertuig wordt aangeboden binnen een Remarketingveiling en staat onder voorbehoud van gunning door de eigenaar. Het voertuig wordt eenmalig aangeboden, dus na sluiting van de veiling is er geen mogelijkheid meer om een bod uit te brengen of te verhogen. Houd er rekening mee dat de eigenaar na sluiting tot 72 uur de tijd heeft om het bod te beoordelen. Wij adviseren u daarom een bod uit te brengen dat aansluit bij wat u het voertuig daadwerkelijk waard vindt; het hoogste bod biedt helaas geen garantie op gunning.
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. Krassen aanwezig aan de achterzijde.
Let op! Uitklappen voor belangrijke prijsinformatie.
Mercedes-Benz E53 AMG Sedan 4MATIC+ Night Edition 3.0 I6 612pk 2026 Sedan
De AMG E53e 4MATIC+ combineert een 3.0 liter zes-in-lijn turbomotor met een geïntegreerde elektromotor voor een systeemvermogen van 612pk, gekoppeld aan de negentraps AMG Speedshift-automaat met permanente vierwielaandrijving. De Night Edition onderscheidt zich door een consequent donker afgewerkt exterieur met specifieke AMG-details, uitgevoerd in Metaallic Zwart. Met een batterijcapaciteit van 28,6 kWh biedt dit model de mogelijkheid volledig elektrisch te rijden voor kortere trajecten. Dit voertuig is origineel Nederlands geleverd en staat op naam vanaf april 2026, met APK geldig tot april 2030.
Opties:
Exterieur
- Metallic lak
- LED-verlichting
- Xenon-koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Schuif-/kanteldak
- Elektrisch inklapbare en verwarmde spiegels
Interieur & Comfort
- Lederen bekleding
- Klimaatregeling
- Airconditioning
- Stoelverwarming
- Geheugenstand stoelen
- Luchtvering
Veiligheid & Assistentie
- Adaptieve cruise control
- Cruise control
- Parkeersensoren
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijassistent
- Dodehoekdetectie
- Parkeerhulp
Infotainment & Connectiviteit
- Navigatiesysteem
- Apple CarPlay / Android Auto
- Head-up display
- DAB+
Overig
- Trekhaak
Mocht u vragen hebben over dit voertuig, dan kunt u contact opnemen via remarketing@automotive-auctions.com. Bezichtiging uitsluitend op afspraak. Wij adviseren bieders zich vooraf goed te informeren over de staat en uitvoering van het voertuig.
LET OP! Voor Nederlandse kopers en kopers van buiten de EU komt de Rest-BPM er nog bij. Deze verschijnt later op de factuur en bedraagt €595,-. Dus: totale biedprijs + €595,-. De totaalprijs bij het bieden is dus exclusief BPM!
Belangrijk: internationale kopers binnen de EU kunnen het resterende deel van de Nederlandse BPM ('rest-BPM') terugvorderen. Voor dit kavel betaalt de koper de BPM als borg, en nadat het voertuig binnen de afgesproken termijn in het EU-land van registratie is ingeschreven, wordt de borg terugbetaald. Nederlandse kopers en kopers van buiten de EU betalen de BPM via de factuur van dit kavel.
Veiling beschrijving
Dit betreft een openbare remarketingveiling. Op deze veiling zijn de voorwaarden van Bright Auctions van toepassing. Controleer deze voorwaarden zorgvuldig voordat u een bod uitbrengt.
De voertuigen in deze veiling worden verkocht zonder garantie en zonder recht van retour of herroeping. Wij adviseren u daarom de voertuigen persoonlijk te inspecteren tijdens de kijkdagen. Het is ook mogelijk de inspectie door een door u zelf aan te stellen expert te laten uitvoeren. Indien gewenst kan hiervoor een aparte afspraak worden gemaakt.




