




































Item beschrijving
Model: ML-Klasse
Type: ML63 AMG 6.3 V8
Afgelezen kilometerstand: 243917 km
Brandstof: Benzine
Chassisnummer: WDC1641771A312036
Datum eerste toelating: 2007-05-10
Vermogen (pk): 509 hp
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Kleur: Grijs, blauwe wrap
Transmissie: automaat
Stuurwiel: Links
Aantal cilinders: 8
Carrosserie: suv
Nationaliteit documenten: Deense kentekendocumenten
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. Diverse imperfecties.
Mercedes-Benz ML63 AMG 6.3 V8 509pk 2007 ML-Klasse
Deze auto is voorzien van een blauwe wrap.
Opties:
V8 GASOLINE ENGINE M156 - AMG
6.3 LITER DISPLACEMENT
KEYLESS - GO
DARK TINTED GLASS
AMG STYLING PACKAGE-FRONT SPOILER, SIDE SKIRT
BI-XENON HEADLICHT W.ACTVIE CURVELIGHT RIGHT-DRIVE
AUTOMATIC CLIMATE CONTROL
EXCLUSIVE LEATHER TRIM
AIRMATIC DUAL CONTROL / AIR SUSPENSION SEMI-ACTIVE
ELECTRIC TILT/SLIDE SUNROOF IN GLASS VERSION
MEMORY PACKAGE (DRIVER SEAT, STRG. COL., MIRROR)
ELECTRICALLY ADJUSTABLE RIGHT DRIVER SEAT W MEMORY
PROXIMITY-CONTROLLED CRUISE CONTROL
REAR-VIEW CAMERA
PARKTRONIC SYSTEM (PTS)
ETC
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 16 mei in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.