











































Item beschrijving
Merk: BMW
Model: 5-serie
Type: 545i 4.4 V8
Afgelezen kilometerstand: 165262 km
Cilinderinhoud: 4398 cc
Vermogen (kW): 245 kW
Brandstof: Benzine
Laadvermogen: 0 kg
NAP status: Geen oordeel
Datum eerste toelating: 2003-12-12
Datum eerste toelating (NL): 2020-12-14
APK vervaldatum: 2026-06-04
Vermogen (pk): 333 hp
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 750 kg
Maximaal trekgewicht geremd: 2000 kg
Kleur: grijs
Transmissie: Automaat
Stuurwiel: Links gestuurd
Emissieklasse: 4
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 1610 kg
Bruto BPM (NL): 21364 €
Rest BPM: 0 €
Aantal cilinders: 8
Carrosserie: sedan
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/G647VP/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3NjAyNzQ4NTJ9.BGYj5MMNeC-a7Cel_OTP5xWWNjIYVbmxe4ENafGVm3E
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. BMW 545i rijdt en schakelt goed, maar heeft een spanningsprobleem: de accu loopt leeg. De auto dient nagekeken te worden voor ingebruikname.
BMW 545i 4.4 V8 333pk 2003 5-serie, G-647-VP
Opties:
Memory seats
Elektrisch verstelbare stoelen
Lederen stoelen
Head-Up Display
Metallic lak
Schuifdak
Etc
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 22 augustus in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.