



















































Item beschrijving
Merk: Jaguar
Model: E-TYPE Convertible
Type: Series III 5.3 V12 S3
Brandstof: benzine
Afgelezen mijlenstand: 60578 mi
Chassisnummer: 1R9196
Laadvermogen: 0 kg
NAP status: Geen oordeel
Datum eerste toelating: 1973-07-01
Datum eerste toelating (NL): 2002-09-19
Vermogen (pk): 272 hp
Aandrijving: achter
Kleur: rood
Transmissie: automaat
Stuurwiel: Links gestuurd
Emissieklasse: 0
Aantal deuren: 2
Ledig gewicht: 1471 kg
Aantal cilinders: 12
Carrosserie: cabriolet
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/67YA42/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3NTAwNzM5NTV9.M0uRHm1gbNPI39CvZzOD5B-QVLxZQDdkWqYV5-yQ4O4
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.
Jaguar E-TYPE Cabriolet Series III 5.3 V12 S3 272pk 1973, 67-YA-42
Recent vervangen in 2025: Gereviseerde BW12 versnellingsbak + Koppelomvormer, Oliekoeler automaat, Hoofdremcilinder gereviseerd, Brandstoffilter, Lichtschakelaars, Bougies, Contactpunten benzinepompen, Oliedrukzender, Uitlaatrubbers, 2 Stabilisatorrubbers, Motorolie + Oliefilter, Diverse pakkingen van motorblok, Diverse koelwaterslangen, Onderste fuseekogels, Schokbrekers voorzijde, Distributieketting.
Opties:
Cabriolet
Metallic lak
Lederen stoelen
Chroom spaakwielen
Etc
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 9 mei in onze showroom aan Het Eek 15 in Tiel van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.