






































Item beschrijving
Merk: Renault
Model: Scénic
Type: 1.6-16V Dynamic Comfort
Afgelezen kilometerstand: 236432 km
Cilinderinhoud: 1598 cc
Vermogen (kW): 82 kW
Brandstof: Benzine
Chassisnummer: VF1JM1R0A34993930
Laadvermogen: 0 kg
NAP status: Logisch
Datum eerste toelating: 2005-12-01
Datum eerste toelating (NL): 2005-12-01
APK vervaldatum: 2025-10-08
Vermogen (pk): 111 hp
Energielabel: D
Aandrijving: FWD
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 650 kg
Maximaal trekgewicht geremd: 1300 kg
Kleur: groen
Transmissie: Automaat
Stuurwiel: Links gestuurd
Emissieklasse: 4
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 1345 kg
Bruto BPM (NL): 6295 €
Rest BPM: 0 €
Aantal cilinders: 4
Carrosserie: mpv
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
CO2-uitstoot NEDC: 191
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/28SFKN/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3NTczMTk0MDd9.ga_wZE9wVPFhFNps_jdvVPw8NUEG7nDh0eYNx_Waqew
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. Automatische handrem werkt niet.
Origineel Nederlands geleverde Renault Scénic 1.6-16V Dynamic Comfort uit 2005.
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 18 juli in onze showroom aan Het Eek 15 in Tiel van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.