









































Item beschrijving
Merk: Tesla
Model: Model 3
Type: Long Range AWD 75kWh
Afgelezen kilometerstand: 70307 km
Brandstof: Elektrisch
Chassisnummer: 5YJ3E7EB0KF520155
Datum eerste toelating: 2019-11-25
Datum eerste toelating (NL): 2019-11-25
APK vervaldatum: 2026-02-20
Vermogen (pk): 441 hp
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Kleur: rood
Transmissie: Automaat
Stuurwiel: Links
Emissieklasse: Z
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 1831 kg
Carrosserie: sedan
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. Diverse lakimperfecties rondom.
Betreft een origineel Nederlands geleverde Tesla Model 3 uit 2019.
Fabrieksgarantie tot en met 2027 / max 192.000 km op batterij en aandrijfunit
Opties:
Achteruitrijcamera;Actieve veiligheidssystemen;Adaptieve Cruise Control;Bluetooth;DAB+;Elektrisch verstelbare stoelen voor;Geheugenfunctie stoelen;Keyless entry;Keyless start;LED-koplampen;Stuurwielverwarming;Airco Automatisch;Panoramadak;Navigatie af fabriek;Lederen bekleding;Stoelen elektrisch verstelbaar;Cruise Control;Metallic lak;Stuurbekrachtiging;Radiospeler of entertainmentsysteem;Parkeersensoren voor;Parkeersensoren achter;Stoelverwarming
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 12 december in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.




