









































Item beschrijving
Merk: Infiniti
Model: EX
Type: 37 GT 3.7 V6 AWD
Afgelezen kilometerstand: 212810 km
Cilinderinhoud: 3696 cc
Vermogen (kW): 235 kW
Brandstof: Benzine
Chassisnummer: JN1TBNJ50U0500357
NAP status: Logisch
Datum eerste toelating: 2009-01-28
Datum eerste toelating (NL): 2009-01-28
APK vervaldatum: 2026-03-27
Vermogen (pk): 315 hp
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 1500 kg
Maximaal trekgewicht geremd: 750 kg
Kleur: grijs
Transmissie: Automaat
Stuurwiel: Links gestuurd
Emissieklasse: 4
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 1776 kg
Bruto BPM (NL): 24898 €
Rest BPM: 474 €
Aantal cilinders: 6
Carrosserie: SUV
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/06HPG4/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3NzQ2OTM3MjF9.lks600mlTLUvWzxYbghFE0ZAO40k1ZGlvRG1ZszDHrc
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand.
Dit betreft een origineel Nederlands geleverde Infiniti EX 37 GT 3.7 V6 AWD uit 2009.
Voorzien van een 3.7 V6 motor die een vermogen levert van maar liefst 320pk!
Optie:
Lichtmetalen velgen
getinte ramen
Trekhaak
Elektrisch verstelbare stoelen
Cruise control
Stoelverwarming
Parkeersensoren
Camerazicht rondom
Etc
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 6 februari in onze showroom aan de Graafseweg 23a in Boxmeer van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.




