



Item beschrijving
Merk: Daihatsu
Model: Sirion 2
Type: 1.3-16V Comfort
Afgelezen kilometerstand: 195850 km
Cilinderinhoud: 1298 cc
Vermogen (kW): 64 kW
Brandstof: Benzine
Chassisnummer: JDAM301S001010438
NAP status: Logisch
Datum eerste toelating: 2005-07-16
Datum eerste toelating (NL): 2005-07-16
APK vervaldatum: 2026-12-29
Vermogen (pk): 90 hp
Aantal zitplaatsen: 5
Maximaal trekgewicht ongeremd: 1000 kg
Maximaal trekgewicht geremd: 350 kg
Kleur: beige
Transmissie: Automatisch (4)
Drive type: Front wheel
Stuurwiel: Links gestuurd
Emissieklasse: 4
Aantal deuren: 4
Ledig gewicht: 930 kg
Bruto BPM (NL): 2881 €
Aantal cilinders: 4
Carrosserie: Hatchback
Nationaliteit documenten: Nederlandse kentekendocumenten
Carfax Link: https://was.carfax.eu/v0/api/ccdid/5100016408/svc/201/vinreg/41RPTZ/checksum/eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJleHAiOjE3OTAzNDAyMTB9.q3CiHq5vd0rSd4INAYDvrSinDhBMsU04aoeONsKHfRA
Gebruikerssporen/-schades en slijtage rondom naar leeftijd/km-stand. Diverse imperfecties rondom. Bezoek de kijkdag voor uw eigen oordeel.
Daihatsu Sirion 2 1.3-16V Comfort 90pk 2005 (Origineel-NL), 41-RP-TZ'
Deze Daihatsu Sirion 2 1.3-16V Comfort is origineel Nederlands geleverd. De auto is voorzien van een automatische transmissie.
Opties:
Exterieur
• Lichtmetalen velgen
Interieur & Comfort
• Lederen stuurwiel
• Airco
• Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
• Inklapbare achterbank
Infotainment & Connectiviteit
• Radio- of entertainmentsysteem
Veiling beschrijving
Bent u geïnteresseerd in één van onze auto's of vindt u het gewoon leuk om een kijkje te nemen? Dan bent u van harte welkom op vrijdag 14 augustus in onze showroom aan Het Eek 15 in Tiel van 14:00 tot 17:00 uur. De koffie staat klaar en onze veilingmeesters staan u graag te woord!
In de kavellijst vindt u alle kavels en plaatst u eenvoudig een bod. Bij het uitbrengen van een bod wordt u doorgeleid naar de website van Troostwijk, hier kunt u een gratis account aanmaken om een bod te plaatsen. Mocht u nog vragen hebben, dan zijn onze veilingmeesters er om u verder te helpen via WhatsApp, telefoon, chat of mail of neem een kijkje op onze FAQ-pagina!
Omdat de auto's in deze veiling zonder garantie worden verkocht adviseren wij u de auto's persoonlijk te inspecteren op de kijkdagen. Het is ook mogelijk dit door een expert te laten doen, deze dient u zelf aan te stellen. Ten behoeve van de inspectie kan desgewenst een speciale afspraak worden gemaakt.




